vrácení koupené věci

Forum Fóra Občanské právo Různé vrácení koupené věci

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  ladislav štěpán a poslední změna je stará 9 let, 6 měsíců.

• Autor

Vojta

Dobrý den, rád bych se zeptal za jakých podmínek můžu vyžadovat vrácení věci kterou sem si koupil ,totiž takle : Koupil jsem si motorku od jednoho člověka je to 125 a v momentu koupě nebyly uvede nikde kilowaty ve velkym a ani v malim techničáku.Při přepisu tam byly dopsány a jelikož sem vlastníkem řidičského oprávění typu A1 (125ccm,11Kw) nemůžu ten stroj používat a je mi tedy na nic, tak bych se rád zeptal a poprosil o radu jesi by stim nešlo něco dělat,protože s dotyčným se asi nedomluvim ani na nějaké slevě .Můžu na základě toho že mi v podstatě z jeho strany byl zamlčen výkon žádat náhradu škody která mi tím vznikla??Ještě bych chtěl říct,tento člověk mi říkal že mi nic nedá a tvrdí že sem tam proved přestavbu na tý motorce a to jen proto že tam mám dopsaný ty kiloway od úřednice na regidtru vozidel…. moc děkuji za pomoc . Prosím radu pošlete na veve16@centrum.cz

• #32255 Reply

petr Lendl

dobrý den mám prosbu o radu potřeboval bych poradit jak mam vratit motorku nebo nejake reseni jak to reklamovat.Jde o to ze jsem si koupil ojetou motorku od prodejce motorek a po par tydnech mi nefunguje na 100% jinak resim to s prodejcem a nabizi mi odstraneni zavady ale uz to dlouho trva a ptam se jestli muzu motorku vratit kdyz mam v kupni smlouve zaruku na motorove casti pul roku.dekuji za odpoved na email: speedoch@seznam.cz

• #32256 Reply

ladislav štěpán

Dobrý den, potřebuji poradit, zakoupil jsem moto Betka 50, jako novou v autosalonu Suchý. Prodělal jsem již 5 garančních prohlídek, najeto 4.500, motocykl byl zakoupen listopad 2006, je stále v záruce. Nyní při té 5 gar. prohlídce problém, nahlasil jsem černou svíčku od sazí a motorka poté samozřejmě nejede a nenastartujete ji. Musí se svíčka vyčistit a jedete, 10-15 km, potom motorka začne škubat a střílí do výfuku.. Toto mi nebylo na gar. prohl. opraveno, reklamoval jsem garnčku již 2-3 x , že se tato závada neopravila. Nyní mi prodejce v obchodě sdělil, že motorka jede, vyzkoušeli ji a že svíčka přesto černí, je od sazí. Ale motorku si prý musím vzít, jede je tedy v pořádku. S tím naprosto nesouhlasím, co mám v tomto případě dělat? Děkuji Já požaduji navrácení peněz, závadu neopravili a motorka je v záruce. Ladastepik@atlas.cz

Odpověď na téma: vrácení koupené věci
Informace o uživateli: