vydání nebo úhrada zadržovaných věcí

Forum Fóra Občanské právo Různé vydání nebo úhrada zadržovaných věcí

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Romana Pacalová a poslední změna je stará 9 let, 7 měsíců.

• Autor

Romana Pacalová

Dobrý den,žila jsem s přítelem 10 let.Bydleli jsme v mém 3pokojovém bytě.Před pěti lety matka přítele zdědila po svém bratrovi nemovitost(vzdálenou od našeho bydl.170km),kterou nechala napsat na syna.Tato nemovitost nebyla k bydlení.Přítel navrhl,ať byt prodám a za ty peníze,že se domek opraví.Svůj byt jsem tedy prodala a za první peníze se koupil velký přívěsný vozík za auto(65000,-),který posloužil k odstěhování se a ke stavbě.Jelikož já jsem v době nákupu své auto neměla,vozík si nechal napsat na sebe přítel.Dále do stavby, úprav terénu kolem a nákup různého nářadí jsem financovala já z prodeje toho bytu. Na podzim 2007 se přítel se mnou rozešel,přívěsný vozík si odvezl,pozemek uzamkl a chce mi tam zrušit i trvalé bydliště a nechce mi věci vydat ani mi vrátit peníze, jelikož všechny účtenky si nechával psát na sebe pro případ, že by si vzal úvěr-pro jeho navýšení.Jak mám dostat peníze zpět?

Odpověď na téma: vydání nebo úhrada zadržovaných věcí
Informace o uživateli: