Vyhozen na ulici

Forum Fóra Občanské právo Nemovitosti Vyhozen na ulici

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Richard a poslední změna je stará 6 let, 1 měsíc.

• Autor

Richard

Dobrý den,

je smutné řešit rodiné problémy soudně, ale asi s tím nic jiného neudělám. Rodiče se mi před nějakým rokem rozvedli a já zůstal v péči matky, s otcem jsem se přestal stýkat. Letos jsem dostudoval našel si práci… Včera jsme se pohádali. Odešel jsem odpoledne pryč. a večer jsem se vrátil ‚domu‘ a ona me vyhodila na ulici. Prostě zbalila nějaké věci a vyhodila pred byt. Neměl jsem ani šanci si najít byt. Stal se ze me bezdomovec. Nemám kam jít.

-Neoznamila mi to prostě nic. Je toto v souladu s právním zákonem?

-Když jsem si odnášel věci tak na mě křičela dost vůlgarní slova, nadávky na celou ulici. cítím se dost trapně před všemi a s nervama jsem v koncich.

– asi pred pul rokem mi skončilo stavební spoření. bylo psané na mě, neměl jsem učet tak se peníze převedli na matku ale ta mi je nikdy nedala. a ani neda. smlouvu nemám. Má ji doma.

– mám ještě nejaké věci doma ale bohužel mi je nechce dát. smlouvy od nich nemam mám je zase doma.

Prosím poradte mi.

• #67822 Reply

Karel Dlouhý

Pokud je vám více než 18 let a máte zaměstnání, nemusí již o vás matka pečovat. Musíte si najít někde podbájem.

Ze začátku zkuste nějaký azylový dům apod.

Peníze ze stavebního spoření budete muset vymáhat soudně, rovněž tak vaše další věci z bytu.

• #67823 Reply

Richard

Děkuji, ale me by zajmalo jestli to muze udelat bez jakeho koliv varovani?

Odpověď na téma: Vyhozen na ulici
Informace o uživateli: