vyhrozovani

Forum Fóra Trestní právo Trestní zákon vyhrozovani

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Leona Bartonova a poslední změna je stará 9 let, 1 měsíc.

• Autor

Leona Bartonova

asi pred rokem a pul jsem se rozesla s mím bývalím přítelem, protoze jsem zjistila ze me x krat podvedl…a v dobe kdy jsem s nim byla takjsem mu verila a nechala se i naha vyfotit..ale ted kdyz jsem ho potkala na jedne diskotece , tak jsem mu jen rikala ze je furt stejnej a ze vsichni varovali,ale on na me vybafl tema fotkama, ze kdyz s tim neprestanu tak ze je da na internet a vsude mozne..tak jsem mu slibila ze uz nikdy nic nereknu a ze zacneme od zacatku, ne vztah ale kamaradství..a on se ptal jestli s nim pujdu na kafe ted nekdy..tak jsem mu nic nerekla a on to pobral jako ano, a ted mi pise jestli s nim pujdu,a ze doufa abych nezapomela ze ma ty fotky…Vubec nevim co mam dealt!Rekla jsem si ze bych s nim na to kafe zasla a promluvila si s nim o tom, a kdyby nepristoupil na to ze ty fotky vymaze, tak bych byla odhodlana udelat neco vic.a i kdyby potom to nevymazal, tak bych ho sla udat na policii protoze jsem si jista ze by ty foto dal na internet.Prosim poradte

Odpověď na téma: vyhrozovani
Informace o uživateli: