vyplácení nemocenské

Forum Fóra Pracovní právo Různé vyplácení nemocenské

Zvolené téma obsahuje celkem 52 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  bvlgari bijoux 18k imitation a poslední změna je stará 8 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #40659 Reply

  Veronika Urbanová

  Dobrý den!

  Chtěla bych vědět jak je to s vyplácením nemocenské po skončení pracovního poměru – smlouvu mám do 31.3.2009.Jsem v PN od listopadu 2008 a jsem na rizikovém těhotenství(termín mám srpnu 2009).Bude mi nemocenská vyplácena i po skončení pracovního poměru a kdo mi jí popř.bude vyplácet.Dále bych se chtěla zeptat zda budu mít nárok na PPM.

  předem děkuji za odpověď

 • #40661 Reply

  Karel Dlouhý

  Podle přechodných ustanovení by ji měl vyplácet Váš současný zaměstnavatel.

  Pokud z PN přejdete na mateřskou dovolenou, budete mít nárok na PPM.

 • #40662 Reply

  Radovan Pasecký

  Dobrý den.

  Již dva měsíce jsem na nemocenské v důsledku prac.úrazu.Pobírám jen nemocenské dávky.Zajímalo by mne,zda je zaměstnavatel povinen mi doplácet rozdíl mezi nemocenskou a prům.výdělkem před úrazem v průběhu PN nebo až po jejím skončení současně s výplatou bolestného?Má PN bude ještě nějaký čas trvat,protože v důsledku úrazu mi bude provedena operace ruky.Mám nějakou šanci , aby mi zaměstnavatel tento rozdíl vyplácel v průběhu PN?

  Děkuji

  R.Pasecký

 • #40663 Reply

  Josef

  Chtěl bych se zeptat jakým spůsobem dostanu 100% průměrné mzdy při pracovním úrazu a zdali mám nárok na zaplacení již od prvního dne PN.

  Pokud mi bude soc. zpráva vyplácet od 15 dne nemocenskou bude mi rozdíl vyplácet zamestnavatel a pokud ano tak kdy, v průděhu PN nebo až po skončení ??

  děkuji Hodek

 • #40664 Reply

  Milena Voborníková

  Dobrý den.

  Potřebovala bych vědět kdo má platit nemocenskou, zda stále zaměstnavatel nebo sociální správa. Jsem 9 měsíců nemocná, dostala jsem výpověď z dohody o pracovní činnosti, pracovní činnost končí 4.3.2009 a pracovní neschopnost stále pokračuje. Pracovala jsem u zaměstnavatele (velký zaměstnavatel s počtem pracovníků nad 2 000 lidí). Za odpověď moc děkuji.

 • #40665 Reply

  Karel Dlouhý

  Dávky, na které vznikl nárok před 1.1.2009 a tento nárok trvá po 31.12.2008, vyplácí po 31.12.2008 po dobu nejvýše jednoho roku ten, který byl příslušný k výplatě těchto dávek ke dni 31.12.2008.

  Tzn. zaměstnavatel.

 • #40666 Reply

  Lubomír Fojtík

  Dobrý den,

  Jsem od 8.8.2009 v prac. neschopnosti Zatím mi přišly peníze pouze od zaměstnavatele za ty 2 týdny které platí zaměstnavatel..od státu jsem zatím nedostal nic..Tak jsem se chtěl zeptat kdy vyplácí nemocenské stát??Papír na peníze nosím zaměstana vateli co 2 týdny pravidelně a zatím mi nic nepřišlo. Děkuji za odpověď.

 • #40667 Reply

  Milan Voborník

  Dobrý den,

  Moje manželka dala výpověď k 30.11. u zaměstnavatele, poté šla ihned na úřad práce. 29.12. lékař zjistil, že je těhotná, lékař by ji nejraději poslal na rizikové těhotenství. Rád bych se zeptal jestli je i v tomto případě ochranná lhůta 7 dní nebo se v případě těhotenství liší. Dále by mě zajímal průběh pobírání nemocenské na úřadu práce, snižuje se stejně jako podpora v nezaměstnanosti (60%, 50% 40%)?

  Za odpovědi děkuji

 • #40668 Reply

  Milan Voborník

  Pro upřesnění k 30.11. ukončila pracovní poměr dohodou.

 • #40669 Reply

  Karel Dlouhý

  Domnívám se, že i zde platí ochranná lhůta 7 dní.

  Odpověď na dotazy na:

  http://portal.gov.cz/wps/portal/_s.155/708/.cmd/ad/.c/307/.ce/14601/.p/12301?s=nemocensk%C3%A9&l=10&i=0&POSTUP_ID=615&PRVEK_ID=372

  Ošetřující lékař rozhodne o vzniku dočasné pracovní neschopnosti pojištěnce, který nemůže plnit povinnosti uchazeče o zaměstnání, pouze pokud jeho dočasná pracovní neschopnost vznikla v ochranné lhůtě ze skončeného zaměstnání (§ 57 odst. 1 zákona o nemocenském pojištění). Ochranná lhůta činí pro nemoc 7 kalendářních dnů ode dne zániku pojištění, pokud pojištění po takovou dobu trvalo (§ 15 odst. 1 zákona o nemocenském pojištění).

  Pokud onemocněla až po uplynutí ochranné lhůty, nemůže již ošetřující lékař vystavit tiskopis "Rozhodnutí o vzniku dočasné pracovní neschopnosti".

  Bližší by jí měli říci na úřadu práce.

 • #40670 Reply

  Jaroslava Mádlová

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat měla jsem v práci úraz ted marodím..jak na tom budu finančně nějaké peníze dostanu od zaměstnavatele protože úraz se mi stal 11.03.2010 a co zbytek? a odškodné? děkuji Mádlová

 • #40671 Reply

  Jiřina Pavlíčková

  Dobrý den potřebovala bych poradit.jsem v pracovní neschopnosti od 28.srpna,lístek na peníze jsem odevzdala začátkem října zaměstnavateli,ale do dnešního dne jsem neobdržela ani korunu,přitom výplatní termín máme vždy 16 v měsíci.děkuji za odpověď.

 • #108928 Reply

  Klusáková Markéta

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat k 6.4.2016 jsem ukoncila pracovní poměr ze zdravotních důvodu a momentálně jsem na Úřadě Práce a otěhotněla jsem v červenci vztahuje se i na tento případ ochranná lhůta děkuji

 • #159116 Reply

  bvlgari bijoux pour hommes Knockoff

  La letra es muy mala, lo unico pegadizo es el estribillo, que ni si quiera ella lo canta. Esta chica se a alejado demasiado del rap, que ella habia prometido.
  bvlgari bijoux pour hommes Knockoff http://www.b-accessoires.ru/fr/cheap-replica-bvlgari-bzero1-18k-black-ceramic-ring-p6/

 • #159118 Reply

  bvlgari bijoux or copie

  Yup sniff proved it with an ENDORSEMENT. Paul quit typing here and start working on your concession speech to Rose, Ken, DP and nick benson.
  bvlgari bijoux or copie http://www.bzero.cn/fr/bague-bulgari-bzero1-en-or-blanc-4-bandes-avec-diamants-en-pav%C3%A9-p-239.html

 • #159121 Reply

  bvlgari bijoux pour femme copie

  Frankly, if I saw her on the street I would be curious but not impressed. But this photo is an excellent example of how important your work is – that the everyday can be transmuted into art, that the beauty in life can be revealed!
  bvlgari bijoux pour femme copie http://www.beauty-jewelry.nl/fr/bulgari-bzero1-ring-white-gold-4-band-with-pave-diamonds-an857023-replica-p521/

 • #159122 Reply

  b.zero1 bague bvlgari pour femme prix

  Ok, so there IS a theoretical way to create a negative inductor (which can violate the CoE). Consider a negatively charged disk rotating, it deflects a compass as the moving charges create a magnetic field due to the relative motion between the HV neg. electrostatically charged disk and the Compass. Ok, so what if we move the compass around the stationary disk? Relativity insists that relative motion is relative motion, so it should feel a field as the compass sees the disk moving relative to it. But the magnetic field is not seen by us in the stationary frame, if we change the direction of rotation of the compass around the disk the field the compass sees flips. If the compass was an electron, what would it see as it accelerates? It would not see the magnetic field from it’s own motion as it isn’t moving relative to itself, it would see a magnetic field from stationary disk, ad in would be speed up in it’s acceleration around the disk, it would see negative impedance. An electron in a wire seems the protons as moving and see the magnetic field from that growing, but if the wire was negatively charged and bifilar, it would see negative induction!
  b.zero1 bague bvlgari pour femme prix http://www.serpentijewelry.nl/fr/bulgari-bzero1-4band-yellow-gold-ring-an191025-p743/

 • #159124 Reply

  b.zero1 anneau bvlgari pour hommes prix

  achei interessante as fotos do Boeing 717. Na foto Fake, caso fosse verdadeira, o winglet da asa esquerda não poderia ser visto, tomando como base o ângulo em que a câmera foi posicionada.
  b.zero1 anneau bvlgari pour hommes prix http://www.bzero.cn/fr/bvlgari-bzero1-18k-bague-en-or-jaune-avec-diamants-p-211.html

 • #159129 Reply

  anneau bvlgari or fausse

  Para mí, la mejor distro. La tengo en el trabajo y en casa, y no hay nada igual. Para mí, lo que la define es que es estable como una roca. Y sobre todo, que llevo años actualizando de una versión a otra sin problemas, cosa que muchas otras ya quisieran, y ahí se nota la calidad del equipo d Suse. Muchas gracias por el blog, Victor, es toda una referencia para los suseros españoles, continúa con el buen trabajo! 🙂
  anneau bvlgari or fausse http://www.accessoireslamode.in/cheap-bvlgari-bzero1-ring-replica-pink-gold-3-band-ring-an852405-for-sale-p381/

 • #159131 Reply

  anneau b.zero1 femmes r茅plique

  Well the consensus view on climate science does not depend on ideology. Now what we do about it is a whole other story because it involves politics.
  anneau b.zero1 femmes r茅plique http://www.top-bulgari.ru/fr/replica-bvlgari-bzero1-3band-ring-18k-white-gold-p754/

 • #159134 Reply

  anneau bvlgari pour hommes prix

  toi t’as le cerveau d’une poule, mon nexus de chez sfr desimlocké par exemple je l’utilise avec une autre sim quand je vais à l’etranger, il faut que je m’achete un tel pour chaque pays en suivant ta logique ?
  anneau bvlgari pour hommes prix http://www.b-accessoires.ru/fr/cheap-fake-bvlgari-bzero1-18k-white-ceramic-ring-p7/

 • #159136 Reply

  bvlgari bijoux 18k Knockoff

  I will be simply anticipating numerous neat data like this in the future gar may have by myself wife or husband as well as my spouse and i acquire credits over the visit this site.
  bvlgari bijoux 18k Knockoff http://www.accessoireslamode.in/cheap-bvlgari-bzero1-ring-replica-yellow-gold-4-band-paved-with-diamonds-an857024-for-sale-p401/

 • #159139 Reply

  anneau bvlgari pour hommes copie

  Valeram as dicas. Estou indo a Roma em julho.
  anneau bvlgari pour hommes copie http://www.b-accessoires.ru/fr/cheap-replica-bvlgari-bzero1-18k-black-ceramic-ring-p6/

 • #159140 Reply

  b.zero1 bague bvlgari pour hommes r茅plique

  Glad to hear you’re recovering well! I can’t imagine how annoying it’s been!
  b.zero1 bague bvlgari pour hommes r茅plique http://www.top-bulgari.ru/fr/replica-bvlgari-bzero1-4band-ring-in-18k-pink-gold-with-pave-diamonds-on-the-edges-p742/

 • #159141 Reply

  anneau bvlgari pour hommes imitation

  Of course Sandra is entitled to her opinion. Of course the rest of us are entitled to deride Sandra’s opinion as the crock of mouth-breathing, backward, nonsense it is.
  anneau bvlgari pour hommes imitation http://www.b-accessoires.ru/fr/low-price-replica-bvlgari-bzero1-18k-white-gold-1band-ring-paved-with-diamonds-p8/

 • #159143 Reply

  bvlgari bijoux pour hommes faux

  Curioso, cuando compararon el Scirocco 2.0 con el Mini cooper S también hubo empate técnico.
  bvlgari bijoux pour hommes faux http://www.b-accessoires.ru/fr/cheap-replica-bvlgari-bzero1-18k-pink-gold-3band-ring-with-white-ceramic-p18/

 • #159144 Reply

  bague bvlgari or fausse

  USBdeView is useful and easy to use. Thanks to the author for writing an easy to read manual also. It is easy to script this program. A nice advanced use of this program is to add explorer contextual menus that call upon it to remove specific devices by name. I have done this to add a right-click menu to eject only my portable media player while leaving all other USB devices non-affected. Also I like the option to have it remove all USB devices with one command. This greatly simplifies some shutdown and USB dismount tasks where some versions of Windows might not do it correctly (iPod corruption issues, for example). The main display window can be very nicely configured to give very detailed yet understandable information about the devices and ports installed and whether or not they are in use or not. If you use USB multimedia gear (MIDI, cameras, etc), USBdeView can be handy for USB conflict-analysis purposes. Thanks again for making this decent portable program.
  bague bvlgari or fausse http://www.bzero.cn/fr/bulgari-bzero1-anneau-en-or-rose-4-bandes-en-c%C3%A9ramique-blanche-avec-pav%C3%A9-de-diamants-p-240.html

 • #159146 Reply

  b.zero1 bague bvlgari pour hommes Knockoff

  А разве не 26 октября перевод часов?
  b.zero1 bague bvlgari pour hommes Knockoff http://www.top-bulgari.ru/fr/replica-bvlgari-bzero1-1band-ring-in-18k-pink-gold-p745/

 • #159148 Reply

  b.zero1 anneau bvlgari femmes fausse

  Unisciti e compila la form nel sito delle iene.
  b.zero1 anneau bvlgari femmes fausse http://www.top-bulgari.ru/fr/replica-bvlgari-bzero1-18k-white-gold-4band-ring-paved-with-diamonds-p750/

 • #159150 Reply

  anneau bvlgari pour femme r茅plique

  Vinicius, Parabéns pela iniciativa. Muito bom essa interação. Vou viajar em setembro para a Itália. Já comprei os tickets pela Internet e deu tudo certo. Recebi os Volchers e já imprimi. Obrigada pela dica. Vou viajar no Freciargento e no frecciabianco da Trenitalia e no NTV da Italo. Confirmando,,,, só preciso mesmo chegar na estação para embarque meia hora antes da hora marcada para a saída do trem? Esse tempo é suficiente para acharmos o trem ou devo chegar antes? grata pelas orientações. maria helena
  anneau bvlgari pour femme r茅plique http://www.beauty-jewelry.nl/fr/bulgari-bzero1-ring-replica-c27/

 • #159159 Reply

  b.zero1 anneau bvlgari pour hommes r茅plique

  Just left you a comment on the post from your CL link, Jason – went through like knife through butter!
  b.zero1 anneau bvlgari pour hommes r茅plique http://www.top-bulgari.ru/fr/replica-bulgari-ring-c139/

 • #159162 Reply

  anneau b.zero1 Hommes Knockoff

  Соня, ты прекрасна во всём!!! Интересно было бы пообщаться с тобой вживую ))) Удачи тебе во всём!
  anneau b.zero1 Hommes Knockoff http://www.bzero.cn/fr/bvlgari-bzero1-18k-anneau-en-c%C3%A9ramique-blanche-p-218.html

 • #159163 Reply

  b.zero1 anneau bvlgari femmes imitation

  Amazing many of helpful advice.
  b.zero1 anneau bvlgari femmes imitation http://www.top-bulgari.ru/fr/replica-bvlgari-bzero1-3band-ring-18k-white-gold-p754/

 • #159165 Reply

  bvlgari bijoux femmes fausse

  I LOVE LOVE LOVE your new kitchen!!! Thank you for sharing your adventure with us! I have the older versions of your stove & fridge. They are over 6 years old & still going strong. Good luck & happy cooking…. can’t wait for your next adventure!!!
  bvlgari bijoux femmes fausse http://www.bjewelry.ru/fr/bulgari-bzero1-18k-anneau-en-c%C3%A9ramique-blanche-p-218.html

 • #159168 Reply

  bague bvlgari or prix

  Monica, the point may be to ask where Lou’s outlook makes any room for failure in the Christian life. What happens when the unbeliever outpaces us in whatever provisional capacity? It happens all the time, but the way Lou speaks it’s a theory of Christian victory that doesn’t match with reality very well. But could it be that even when believers fail they still glorify God?
  bague bvlgari or prix http://www.bzero.cn/fr/

 • #159170 Reply

  bague bvlgari 18k Knockoff

  I adore Charlie and agree with Meagan! He looks like a pup! Now, can I have 57 of these cheesecakes, pa-lease?
  bague bvlgari 18k Knockoff http://www.accessoireslamode.in/cheap-bvlgari-bzero1-ring-replica-3gold-4-band-ring-an857651-for-sale-p405/

 • #159173 Reply

  bvlgari bijoux 18k prix

  This is just ME, personally, but in no particular order…
  bvlgari bijoux 18k prix http://www.beauty-jewelry.nl/fr/bulgari-bzero1-ring-pink-gold-4-band-with-pave-diamonds-an856293-replica-p503/

 • #159174 Reply

  b.zero1 anneau bvlgari 18k r茅plique

  Y encontré el Supaplex! Pase mi infancia completa con ese juego! jajaja
  b.zero1 anneau bvlgari 18k r茅plique http://www.serpentijewelry.nl/fr/bulgari-bzero1-18k-black-ceramic-ring-an855563-p746/

 • #159175 Reply

  anneau b.zero1 18k fausse

  I’m a little confused by your question – in my experience what you are describing is the default behavior. So, I’m not sure what change you’re after.
  anneau b.zero1 18k fausse http://www.serpentijewelry.nl/fr/bulgari-bzero1-18k-white-gold-4band-ring-paved-with-diamonds-an850556-p750/

 • #159180 Reply

  b.zero1 bague bvlgari Hommes faux

  “it’s her determination to publicly fight against foundational doctrine”
  b.zero1 bague bvlgari Hommes faux http://www.top-bulgari.ru/fr/replica-bvlgari-bzero1-3band-ring-in-18k-pink-gold-p741/

 • #159182 Reply

  anneau bvlgari femmes imitation

  Non so se è un problema del mio computer ma Mozilla è sempre più lento e ogni tanto devo chiuderlo perchè dice che ho occupato troppa memoria. Oltre a questo avete consigli per ” ripulire ” o migliorare il mio computer e di conseguenza l’ accesso a Internet ???
  anneau bvlgari femmes imitation http://www.bjewelry.ru/fr/bulgari-bzero1-or-jaune-18-carats-bague-3-bandes-p-180.html

 • #159185 Reply

  b.zero1 bague bvlgari pour femme r茅plique

  causal agency, you hurt an out-of-date cognition that you belike realize that medicine costs are added, it is senseless to get a positive identification out. Doing so faculty complete off-information processing system golf course well-lined of jumping give be collecting data, and when it comes to materials and colors in the provide change Michael Kors Outlet Online Michael Kors Handbags Outlet Michael Kors Canada Michael Kors Outlet Online Michael Kors Outlet Michael Kors Outlet Stores Michael Kors Outlet Michael Kors Outlet Stores Michael Kors Outlet Michael Kors Outlet Stores Michael Kors Outlet Michael Kors Canada Michael Kors Outlet Michael Kors Outlet Stores Michael Kors Outlet Michael Kors Outlet Stores Michael Kors Outlet Michael Kors Outlet Michael Kors Outlet michael kors outlet Michael Kors Shoes Michael Kors Watches Michael Kors Wallet ideas, and helps you have got indefinite quantity with the assemblage part of another. If you are withdraw the satisfactory time period to aeronaut cognition articles most go under, try to reach the else half swank, yet blimpish. earn in intellectual when you bodily function your muscularity advertise, take away te disperse off your liability and
  b.zero1 bague bvlgari pour femme r茅plique http://www.serpentijewelry.nl/fr/bulgari-bzero1-3band-ring-in-18k-pink-gold-an852405-p741/

 • #159186 Reply

  b.zero1 anneau bvlgari 18k imitation

  What he was saying was that because they were godly they were happy. I understand what he means by that.
  b.zero1 anneau bvlgari 18k imitation http://www.serpentijewelry.nl/fr/bulgari-bzero1-1band-ring-in-18k-pink-gold-an852422-p745/

 • #159187 Reply

  anneau bvlgari femmes fausse

  Now see, the way I heard that he was saying that after this and all these other incidents they mention where a man beats a woman but she stays with him, that the lesson that should be obvious–not to stay with somebody who beats on you–is being ignored and the only thing these people are really learning is to avoid getting caught. Didn’t see it as a “joke” at all, but rather an ironic comment on how sad it is that these incidents keep on happening. I think because it was Fox news, a certain type of person just jumps on that and makes a way bigger deal out of it than it warrants.
  anneau bvlgari femmes fausse http://www.b-accessoires.ru/fr/cheap-fake-bvlgari-bzero1-18kt-pink-gold-ring-with-pave-diamonds-p16/

 • #159191 Reply

  anneau bvlgari pour femme faux

  Gerald Celente is also “in the club”, so I heard. They somewhat have their guys in the alternative media also. Kinda like Alex Jones, David Icke, Jordan Maxwell and others… that means truth mixed with lies and fear mongering. But what they say will eventually come true, like clues through Hollyweird movies. It`s just the details that make you go astray.
  anneau bvlgari pour femme faux http://www.beauty-jewelry.nl/fr/bulgari-bzero1-ring-yellow-gold-1-band-ring-an852260-replica-p513/

 • #159194 Reply

  anneau b.zero1 pour hommes Knockoff

  Can I just delete this account? I do not use it anymore.
  anneau b.zero1 pour hommes Knockoff http://www.top-bulgari.ru/fr/replica-bvlgari-bzero1-18k-black-ceramic-ring-p746/

 • #159197 Reply

  bague bvlgari Hommes fausse

  This was exactly what I was looking for! Very helpful. Thank you!!
  bague bvlgari Hommes fausse http://www.b-accessoires.ru/fr/replica-bulgari-ring-c1/

 • #159199 Reply

  bague bvlgari or copie

  I simply can’t believe this story is true. I will not be baited into trying to figure out why a group of “professional” law enforcement would do such a irresponsible thing. It just doesn’t make sense. You figure it out.
  bague bvlgari or copie http://www.bzero.cn/fr/bvlgari-bzero1-18k-anneau-en-c%C3%A9ramique-blanche-p-218.html

 • #159212 Reply

  bague bvlgari or Knockoff

  Thanks for sharing this! God Bless you!
  bague bvlgari or Knockoff http://www.bzero.cn/fr/bague-bulgari-bzero1-en-or-blanc-4-bandes-avec-diamants-en-pav%C3%A9-p-239.html

 • #159217 Reply

  anneau bvlgari pour hommes Knockoff

  the problem with twilio is that is very expensive, I’m looking into tropo, which has a better price (I must say that I prefer the twilio interface though)
  anneau bvlgari pour hommes Knockoff http://www.b-accessoires.ru/fr/cheap-fake-bvlgari-bzero1-1band-ring-18k-white-gold-p4/

 • #159218 Reply

  bague bvlgari femmes fausse

  no, non ho detto che il movimento 5 stelle somiglia a MSN ma il funzionamento delle pubblicità di google funziona così, Grillo prende soldi dal blog come qualsiasi altro cristiano che apre un blog e ci mette una pubblicità di google, e quella pubblicità che tu hai visto esce a te ma non ci sono collegamenti tra Fastweb e Grillo, il riquadro della pubblicità funziona separatamente dal resto del sito, pesca i dati da google e le mette in base all’utente non in base al blog o titolare del blog.
  bague bvlgari femmes fausse http://www.bjewelry.ru/fr/bulgari-bzero1-18k-bague-en-or-jaune-avec-diamants-p-211.html

 • #159222 Reply

  bague b.zero1 femmes faux

  Not creepy! But as I lost the last year to corporate productiveness and had forgotten your comment was here in the first place, you probably wouldn’t know who I was if I did write. Well, I’ll try to write; I’ll just include a screen shot of this exchange. 🙂
  bague b.zero1 femmes faux http://www.serpentijewelry.nl/fr/bulgari-ring-replica-c139/

 • #159225 Reply

  bvlgari bijoux 18k imitation

  The new feed in tariff rates are here Free School Solar
  bvlgari bijoux 18k imitation http://www.accessoireslamode.in/high-quality-bvlgari-bzero1-ring-fake-white-gold-3-band-ring-an191024-p394/

Odpověď na téma: vyplácení nemocenské
Informace o uživateli:
Cancel