Výpověď a rizikové těhotenství

Forum Fóra Rodinné právo Rodičovství Výpověď a rizikové těhotenství

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Simona Stanková a poslední změna je stará 4 roky, 5 měsíců.

• Autor

MaR

Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o radu. Jsem na konci 2.měsíce těhotenství. Zaměstnavatel končí svoji činnost v našem městě a chystá se propouštění. Bylo mi oznámeno, že ukončení pracovního poměru proběhne do konce srpna 2013. Zaměstnavatel o mém těhotenství zatím neví. Chtěla bych se tedy zeptat, do kdy mohu nastoupit na rizikové těhotenství resp. četla jsem o lhůtě 7 dní po ukončení pracovního poměru, tak aby mi nemocenská byla počítána z mé stávající hrubé mzdy. Měla bych také obdržet odstupné dle kolektivní smlouvy, prosím o informaci, kdy by mi mělo být vyplaceno v případě nástupu na rizikové těhotenství tzn. neschopenku?

Děkuji za odpověďi

• #73654 Reply

Simona Stanková

Dobrý den, jsem třetí měsíc na neschopence v těhotenství a můj zaměstnavatel ukončuje svou činnost.Kdo, jak a kolik mi bude vyplácet nemocenskou a později mateřskou? Na co mám nárok a budu evidována na pracovním úřadě?Děkuji

Odpověď na téma: Výpověď a rizikové těhotenství
Informace o uživateli: