Výpověď z organizačních důvodů

Forum Fóra Pracovní právo Výpověď a zrušení pracovního poměru Výpověď z organizačních důvodů

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Mgr. Oldřich Topka a poslední změna je stará 9 let, 1 měsíc.

• Autor

Pavel Pavel

Zaměstnavatel mi nařídil dovolenou v červnu a v době dovolené mi byla doručena výpověď z org.důvodů s účinností od 1.8.2008.Ještě mám dovolenou, která pokryje celý červenec, tu mi zatím nenařídil.V dopise napsal, že mám kontaktovat personální ředitelku telefonicky.Vyměnil zámek v kanceláři, sebral počítač,zrušil kartu na vstup do areálu firmy.Co bude dál?Pokud nepůjdu na dohodu, nechá mne doma dva měsíce např. za průměr a pak doplatí odstupné dle KS?Je celý jeho postup právně legální?Děkuji za odpověď.

• #44872 Reply

Mgr. Oldřich Topka

Dobrý den, pokud Vás ve výpovědní době nepustí na pracoviště a nebude Vám přidělovat práci podle smlouvy, pak máte nárok na náhradu mzdy. Jestli Vám vznikne nárok na odstupné nemohu soudit, neznám znění KS. Pokud Vám neumožní vyčerpat zbytek dovolené, pak Vám ho budou muset proplatit při skončení PP.

Odpověď na téma: Výpověď z organizačních důvodů
Informace o uživateli: