vypovied

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Vladimíra Nováková a poslední změna je stará 4 roky, 8 měsíců.

• Autor

Marek Lukac

co muzu delat kdys mne ptopustili a nemam vypoviet ani nemocensku mi neviplatili a ani odstupni co mam delat

• #46684 Reply

Vladimíra Nováková

Dobrý den,

Váš dotaz je moc stručný. Zkuste se víc rozepsat – jak dlouho jste pro zaměstnavatele pracoval, jakým způsobem a kdy byl skončen pracovní poměr apod. Na takto stručný dotaz se opravdu nedá odpovědět když nikdo neví, jakým způsobem s Vámi byl ukončen pracovní poměr a jestli vůbec máte na odstupné a nemocenskou nárok.

• #46685 Reply

Lenka Drexlerová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, chci podat výpověď,ale smlouvu mám od společnosti kterou koupila jiná společnost a ta mi novou smlouvu nedala. Do výpovědi mám napsat údaje od společnosti které mám ve smlouvě? Bude to platné?

Děkuji Drexlerová

• #46686 Reply

Vladimíra Nováková

Dobrý den,

nejlepší bude, když výpověď předáte osobně Vašemu nadřízenému a tne potvrdí její převzetí svým podpisem. Pokud ji chcete poslat písemně, adresujte ji zaměstnavateli, se kterým máte uzavřenou pracovní smlouvu. Jen pro úplnost dodávám, že pokud podátě výpověď tzv. bez vážného důvodu, budete již od počátku podpůrčí doby pobírat podporu v nezaměstnanosti (pokud splníte podmínky pro její přiznání) pouze ve výši 45% Vašeho průměrného měsičního čistého výdělku.

Odpověď na téma: vypovied
Informace o uživateli: