Vyrovnani majetku

Forum Fóra Občanské právo Dědictví Vyrovnani majetku

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Irena Stará a poslední změna je stará 9 let, 7 měsíců.

• Autor

Katka

Jsou to tři roky, co bylo ukoncene dedicke rizeni po me mamince.Od te doby mame se sesrou dost konfliktu kvuli rozdeleni konkretnich nemovitych veci,ktere nebyly v dedickem rizeni reseny.Chci se zeptat,je-li mozne aby ma sestra mohla znova dedicke rizeni otevrit a chtit presne rozdeleni veci. Myslim, ze to nejde, kdyz konkretni seznam veci nebyl uveden a nelze dolozit co v te dobe bylo maminky.

A take jsme kazda zdedila ctvrtinu rodinneho domku a po dohode jsme si kazda vybrala jeden byt.Jedna ma bohuzel vetsi byt nez druha.Co s tim?Ma to reseni?

Dekuji!

• #69996 Reply

Irena Stará

Dobrý den.

Chtěla jsem se zeptat jestli je možné po zemření mého vlastního otce i když jsem bydlela od malička u jiného nevlastního otce s matkou ,abych nebyla přizvána k dědickému řízení po jeho smrti? Musím se dostavit i když jsem třeba byla vyděděna? Musí mě o tomto vydědění někdo informovat i když je to už 5let.

Jak bych měla potom postupovat.

Děkuji.

Odpověď na téma: Vyrovnani majetku
Informace o uživateli: