vysťahovanie z bytu

Forum Fóra Rodinné právo Děti vysťahovanie z bytu

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Erika Tomková a poslední změna je stará 9 let, 6 měsíců.

• Autor

Erika Tomková

Dobrý deň,prosím Vás o radu:asi pred 2 rokmi nás moj bývali priateľ s ktorým mám 4 ročnú dcéru vysťahoval z jeho štátneho bytu,ktorý som následne so zamočnikom otvorila a vrátili sme sa,na druhý deň znova nám vymenil zámky a s jeho rodinou nas znova vysťahovali pričom naše veci dali k jednej a druhej susedke,máme tam síce trvalý pobyt ale výlučným nájomnikom je on.Spoluvlastníme ešte jeden jednoizbový byt,ktorý sme brali pre moju mamu,z dovodu,že ona hypotéku nedostala,pritom všetky náklady spojené s hypotékou platím ja,včetne všetkych splátok,on žiadne peniaze do toho bytu nedal,ale v zmluve je polovič.vlastníkom.Síce tvrdí,že svoju polovičku prepíše na na našu dcéru,ale on svoje názory stále mení,pritom má ešte jedného syna s ktorým sa nestretáva.Neviem či sa možem nechtiac znova nasťahovať,iba tak ho asi prinútim aby soj podiel bytu previedol na našu dcéru.Prosím o radu .Ďakujem

Odpověď na téma: vysťahovanie z bytu
Informace o uživateli: