Výzva

Forum Fóra Ostatní Obecné Výzva

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Mgr. Lucie Jindrová, advokát a poslední změna je stará 9 let, 6 měsíců.

• Autor

vlasta

Dobrý den,

Mám dvě děti svěřené do péče, otec je nevrací "v pořádku"(nemoci, zlomená ruka), na základě toho jsem požádala v lednu soud o omezení styku s otcem. Dodnes nemám žádné informace, které by se týkaly mého návrhu,

ale dnes jsem obdržela dopis z OS v Kroměříži. Jedná se o výzvu při výkonu rozhodnutí,kde 22.2 podal návrh na výkon rozhodnutí otec dětí, uvádí zde nepravdivé informace, na základě nichž jsem tuto výzvu obdržela

Moje otázka zní, jak se mohu bránit vůči nepravdivé výpovědi otce svých dětí, a proti rozhodnutí soudu a paní soudkyni, která mi na základě těchto nepravdivých informací výhružnou výzvu zaslala. Ráda bych podala na výše jmenované žalobu, příp.stížnost, nebyla jsem vyslechnuta, a tudíž jsem nemohla popřít lži, proti nimž mohu opatřit důkazy. Co mohu v tomto případě dělat? Velmi děkuji za odpověď. S pozdravem Broklová

• #75383 Reply

Mgr. Lucie Jindrová, advokát

Dobrý den,

stejně jako Vy jste uváděla informace i otec dětí uváděl svoje. Není důvod podávat žalobu ani stížnost. Od toho soudní řízení je, aby v něm strany uváděly svá tvrzení. Jednoduše v tomto řízení zašlete soudu dle poučení na výzvě své vyjádření.

Odpověď na téma: Výzva
Informace o uživateli: