zakoupení ledních bruslí

Forum Fóra Obchodní právo Různé zakoupení ledních bruslí

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Mgr. Oldřich Topka a poslední změna je stará 9 let, 7 měsíců.

• Autor

vlasta blazejova

DOBRÝ DEN.potřebovala bych poradit .byli jmse se synem v obchodě b-sport litvínov kde si podle obrázku vybral na internetu brusle ccm vector 3.0,ale protože ani já ani syn jsme je ještě nikde nevyděli nevěděli jsem jaké jsou kvality.a když nám dala sms vědět ,že jsou na krámě zhrozily jsme se jsou příliš měkké a neodpovídájí kvalitě kterou by měl mít výkonostní hráč,ale abych měla jistotu ,že moje žádost o výměnu za kvalitnější brusle byla jske s nimi za trenérem Beránkem cobi ligového trenéra.sám volal prodejci ,že nám měl poradita,že opravdu jsou nevyhovující kvality.chtěla jsem víměnu za pevnější bylo mi to odmítnuto,a když kluk řekl,že by si tedy vzal nějaké co má na krámě ,tak podle pana vedoucího neodpovídyly ani jedny.tvrdil,že jsou objednány z inernetu.pak že pro ně byl v NSR.zálohu mi vrátit nechce,žádné podmínky ,ael mezi námi nejsou jen předobjednávka a záloha 1000kč.tu mi prí vrátí až je prodá .co mám dělat ,má nato právo nebo můžu požadovat odstoupení a vrácení zálohy?děku

• #36485 Reply

Mgr. Oldřich Topka

Dobrý den, na prvním místě je dohoda. Pak můžete namítnout, že zboží neodpovídá tomu, co bylo požadováno a trvat na vrácení zálohy. Můžete se obrátit na Českou obchodní inspekcí. Krajním řešením by pak byla žaloba.

Odpověď na téma: zakoupení ledních bruslí
Informace o uživateli: