Žaloba otcovství

Forum Fóra Rodinné právo Děti Žaloba otcovství

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Mekky a poslední změna je stará 9 let, 6 měsíců.

• Autor

Petra Malá

DOBRÝ DEN,CHTĚLA BYCH VÁS POŽÁDAT O RADU.JSEM VDANÁ A S MANŽELEM NEŽIJI A JSME V ROZVODOVÉM ŘÍZENÍ.24.10.08 SE MI NARODIL SYN,KTERÝ NENÍ POTOMEK MANŽELA,PROTO JSEM PODALA ŽÁDOST O POPŘENÍ OTCOVSTVÍ,ALE NEVÍM JAK MÁM DÁLE POSTUPOVAT.NEVÍM,JAK MÁM SEPSAT ŽALOBU NA OTCOVSTVÍ,JELIKOŽ BIOLOGICKÝ OTEC NECHCE OTCOVSTVÍ UZNAT,PROTOŽE S NÁMI NEŽIJE V DOMÁCNOSTI.MŮŽETE MI PROSÍM PORADIT JAK ŽALOBA MÁ VYPADAT A CO V TÉTO ŽALOBĚ MÁ BÝT NAPSANÉ,ABY TO BYLO SROZUMITELNÉ.PŘEDEM DĚKUJI ZA RADU

• #29541 Reply

Mekky

Prosím o radu:Před rokem se jedné slečně narodil syn o kterém stále tvrdí,že je můj.Píše mé ženě zprávy a obtěžuje tím i naše známé.Dítě být moje nemůže,protože o dotyčnou bych si jak se říká neopřel ani kolo. Slečna nežádá po nikom výživné/zatím/ a ani se nesnaží o určení otcovství u soudu.Jak mám v tomto případě sebe a svou rodinu očistit?Mohu ji soudní cestou donutit k testu DNA,abych měl důkaz o tom,že lže? Děkuji

Odpověď na téma: Žaloba otcovství
Informace o uživateli: