Žaloba za lži

Forum Fóra Obchodní právo Smlouvy Žaloba za lži

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  aggieCrek a poslední změna je stará 1 rok, 5 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #48767 Reply

  Houston

  Dobrý den,

  mám poslední dobou dojem, že si ze mě obchodníci dělají legraci a jednají se mnou jak s Tatarem. Popíšu dvě situace.

  1/ Objednal jsem si v eShopu domácí pekárnu. Přišel mi email, že si zboží je připraveno k vyzvednutí na prodejně a pokud si ho nevyzvednu, že mi objednávka propadne. Stál jsem tedy hodinu ve frontě a když jsem se dostal k okénku, bylo mi sděleno, že pekárna na prodejně není a že to celé byla chyba systému. Nechal jsem si tedy objednávku prodloužit a bylo mi výslovně sděleno, že až bude zboží skutečně na prodejně, dostanu email. Když jsem email dostal, vypravil jsem se znovu na prodejnu, kde však pekárna opět nebyla. Připadá mi to opravdu nenormální a velmi nefér. Je možné obchod za toto zažalovat?

  2/ Poskytovatel internetu mi nabídl promo akci, jejíž součástí byla rozšířená nabídka kabelové televize a IP telefon. Všechny tyto věci jsem rádně před ukončením promo akce odhlásil, přesto mi po jejím ukončení byly naúčtovány, jako kdybych je dále používal. Toto jsem reklamoval, a bylo mi emailem potvrzeno, že všechny služby mi byly deaktivovány a situace se navrátila do normálního stavu. Přeplatek za neoprávněně naúčtované služby mi měl být navrácen v dalším období. Nicméně v dalším období mi nejen nic nevrátili, ale znovu naúčtovali všechny služby, jako kdybych nic neodhlásil.

  Je možné za tyto lži a nefér jednání obchody a firmy zažalovat a žádat například finanční satisfakci?

  Díky moc za odpověď.

 • #113996 Reply

  aggieCrek

  Sold In Canada Sildenafil Citrate Death To Diabetes Book Blood Glucose Testing . Genistein Skin Care Tramadol Less For_health_professionals Buy Elimite Arthritis In Hands Natural Cure Large Patch Of Hair Loss Missouri Allergy And Asthma Clinic Diabetes Eye Conditions Blood Sugar Levels . Moisturizing While Taking Accutane Voltaren Diclofenac Sodium Gell Lorazepam 1mg Vitamins Buy Elimite No Prescription . Plan B And Breastfeeding Menstrual Cycle Peach High In Vitamin C Get Rid Of Risk Of Osteoporosis How Long Does Levitra Last Message Board .
  Infant Diabetes Research Foundation
  High Dose Bupropion Constipation Pros And Cons Of Effexor Xr How Long Can You Take Claritin Prescription

Odpověď na téma: Žaloba za lži
Informace o uživateli: