zamezení styku s otcem

Forum Fóra Rodinné právo Děti zamezení styku s otcem

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  klára novotná a poslední změna je stará 6 let, 5 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #30970 Reply

  klára novotná

  Dobrý den!mam syna 3,5 roku ktery je v me peci.Mame od soudu stanovene vyzivne ketre mi otec ditete nepravidelne plati.O syna se otec dlouho nezajimal a ted zacal.On nema trvale bydlise,tim padem je nahlasen na mestkem urade. Chtela jsem se zeptat zda-li mu ho musim pujcovat kdyz snim nema kam jit a nema snim kde byt.diky za odpoved.Novotná

 • #30972 Reply

  právní vrba

  Podmínky "půjčování" dítěte jeho otci máte určené soudem, měla byste je dodržovat. Pokud máte uváděné pochybnosti, požádejte soud o změnu podmínek styku otce s dítětem – třeba jen za přítomnosti matky apod. Myslím, že OSPOD Vám poradí/pomůže.

 • #30973 Reply

  klára novotná

  je mozne v tomto případě pokud jeho otec nema trvale bydliste zameziit mu styk uplne??kdyz jsme byly u soudu poprve,tak jsme se dohodli ze si ho muze pujcovat kdykoli,ale od te doby se toho stalo moc(neplaceni alimentu,zadne darky k vanocum ci narozeninam) takze to nema zadny vliv ze pokud on nema trvale bydliste,tak ho nema kam vzit i tak, na nej ma pravo?? ja myslela pokud nema trvale bydliste,tak jako ze snim nema kam jit,tak ze na nej nema pravo.

Odpověď na téma: zamezení styku s otcem
Informace o uživateli: