Závada ve sjízdnosti vozovky

Forum Fóra Ostatní Obecné Závada ve sjízdnosti vozovky

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Daniel Dvořák a poslední změna je stará 7 let, 7 měsíců.

• Autor

Daniel Dvořák

Chtěl bych poprosit o radu, zda má cenu můj problém nadále vůbec řešit.

Poškodil jsem si vozidlo na silnici o propadlý rám kanálu. Vznikla mi škoda ve výši cca 10tis. Vše jsem nahlásil na TSK postupoval dle jejich instrukcí a dle instrukcí jejich smluvního mechanika. Když jsem dal dohromady veškeré podklady a faktury za opravu a zaslal na jejich pojišťovnu, přišlo mi vyjádření od TSK že byla předmětná závada ve sjízdnosti označena po nahlášení této závady cca měsíc před tím než se stala škoda na mém voze. Tím pádem nemůžou vyhovět mé žádosti o náhradu škody – závada ve sjízdnosti označena. Přímo u kanálu žádné značení nebylo, na to mám fotodokumentaci, zřejmě bylo myšleno označení nějakou značkou, která byla bůhví kde předtím. Díře se nedalo v hustém provozu a navíc v zatáčce vyhnout i kdybych si značky všiml (ale nevšiml). Prosím o radu, zda mám nějakou šanci ještě uspět při odvolání, nebo aspoň zkušenosti od někoho komu se stala stejná situace.

Děkuji Dvořák

Odpověď na téma: Závada ve sjízdnosti vozovky
Informace o uživateli: