ziskani nezletileho ditete do pece matky

Forum Fóra Ostatní Obecné ziskani nezletileho ditete do pece matky

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Veronika a poslední změna je stará 9 let, 7 měsíců.

• Autor

Veronika

Dobry den.Mam 3leteho syna,ktereho vychovava od jeho 8mesicu ma matka.bylo mi pouze 18 let,takze jsem byla dost naivni a verila jsem matce kazde slovo.Nasla si pritele mladsiho o 25let,me matce je 60let.Jak jsem byla tehotna strasne si mne rozmazlovala a jakmile jsem porodila tak mne kazdy vykend poustela na disco.po 6 mesicich nahlasila socialni pracovnici ze zanedbavam peci o dite a soud sveril meho syna me matce do docasne pece….ma matka mi rekla jed si vydelat penize do Anglie a jakmile prijedes zpet dam ti sveho syna.tak jsem se mynuli tyden vratila po deviti mesicich z Anglie s tim ze jsem se po cely muj pobyt v Anglii pokousela kontaktovat mou matku,ale ta neodpovidala.Nevidela jsem syna 9mesicu,chtela bych zacit soudni proces,ale socialni pracovnice mi rekla ze na 90procent nemam sanci ho ziskat zpet.nevim jak mam bojovat a moc bych si prala dostat sveho syna zpatky.Prosim muzete mi poradit?Dekuji

Odpověď na téma: ziskani nezletileho ditete do pece matky
Informace o uživateli: