Změna bydliště před 18. rokem.

Forum Fóra Rodinné právo Děti Změna bydliště před 18. rokem.

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  marcel nováček a poslední změna je stará 9 let, 7 měsíců.

  • Autor
    Příspěvky
  • #28789 Reply

    vvera

    Dobrý den,

    potřebovala bych poradit.Plnoletá budu až za 5 měsíců. Je možné se teď odstěhovat od rodičů? Díky za odpověd.

  • #28791 Reply

    Šéfredaktor

    Dobrý den, proč byste nemohla? Když Vám to rodiče dovolí.

  • #28792 Reply

    vvera

    takže když s tím nebudou souhlasit tak to nejde?

  • #28793 Reply

    vvera

    Dnes mi přítel u právníka zjistil že je to možné i přes to že rodiče nesouhlasí. Údajně není síla která by mě donutila se vrátit domů pokud jsem tam dobrovolně a rodiče vědí že jsem tam. Může mit o někdo potvrdit? Díky…

  • #28794 Reply

    marcel nováček

    Zajděte si k právníkovy raději sama a bez přítele.Pokud Vaši rodiče nesouhlasí s tím abyste od nich odešla raději do 18-cti neodcházejte 5měsíců není dlouhá doba a vyhnete se drobným nepříjemnostem jako třeba umístění do diagnostického ústavu(rodiče o to mohou jako Vaši zákoní zástupci požádat)obvinění Vašeho přítele z tr.činu (§ 217 Ohrožování mravní výchovy mládeže )a podobně

Odpověď na téma: Změna bydliště před 18. rokem.
Informace o uživateli: