Zrušení trvalého pobytu bývalého partnera

Forum Fóra Rodinné právo Různé Zrušení trvalého pobytu bývalého partnera

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Michaela Bardońová a poslední změna je stará 9 let, 10 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #31451 Reply

  Veronika Požárová

  Přeji dobrý den,chtěla jsem se zeptat, zda je možné zrušit trvalé bydliště bývalému partnerovi bez jeho souhlasu?Vzhledem k tomu, že se dostal do fin.problémů a hrozí exekuce, tak mám obavy z toho, aby exekutoři nezabavili můj majetek.Bývalý partner se již v bytě nezdržuje a bohužel netuším kde nyní žije.Byt je v mém OV.Předem děkuji za odpověď.

 • #31453 Reply

  Mgr. Lucie Jindrová, advokát

  Dobrý den,

  z těch desítek odpovědí na tuto otázku jste se jistě dočetla, že zrušení trvalého bydliště exekuci rozhodně nezabrání. Zrušit tento údaj můžete podáním žádosti na příslušný obecní úřad.

 • #31454 Reply

  Romana Krejcova

  Dobry den.Mam velkej problem a doufam ze mi dokazete poradit.

  Pred dvema lety sem se seznamila s cizincem mely sme dobry vztah ale nebyl prihlasenej nikde k trvalemu bydlisti.Ja hloupa sem zaridila ze se mohl prihlasit k nam.Pak sme se rozesly.Dlouho sem o nem neslysela az nyni kdy sem se nahodne dozvedela ze ma stale trvale bydliste u nas ackoliv mi slibil pri nasem rozchodu ze ho zmeni.Nevim co mam delat bydlim v najmu ze svou mamcou ktera mimochodem nic netusi.Da se s im neco delat?Dopisy k nam nechodej na jeho jmeno,ani tam nespal nic.Poradite mi prosim?

 • #31455 Reply

  Romana Krejcova

  A jeste bohuzel nevim kde bydli a ani nemam moznost to zjistit:-(

 • #31456 Reply

  Mgr. Oldřich Topka

  Dobrý den, otázku místa pobytu cizince na území ČR projednejte s cizineckou policií.

 • #31457 Reply

  Michaela Bardońová

  Dobrý den,

  můj ex-druh se mnou již nebydlí 3r,žije momontálně v Anglii.Máme byt OKD,kde má stále trvalé bydliště a nechce se odhlásit.Prosím poradtě mi,jak mám v takovéto situaci postupovat.

  Děkuji předem ,Bardońová

Odpověď na téma: Zrušení trvalého pobytu bývalého partnera
Informace o uživateli: