ztrata kufru

Forum Fóra Občanské právo Různé ztrata kufru

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Mgr. Oldřich Topka a poslední změna je stará 8 let, 11 měsíců.

• Autor

Lucie Fikáčková

Preji hezky den,

zadam kohokoli o radu jak postupovat pri ztrate kufru leteckou spolecnosti(nizkonakladova spolecnost). Kufr byl ztracen 24.7.2007 a dosud mi letecka spolecnost neposkytla zadnou kompenzaci, zaslala pouze tri dopisy. V tom poslednim pozadovali veskere uctenky za veci, ktere byly v kufru – coz povazuji za nerealne a navic to bylo udelano formou tabulky, do ktere bylo mozne napsat pouze 12polozek. Coz pri vaze kufru 20kg, ktere je povoleno, povazuji za nerealne take. Samozrejme soupis polozek, za ktere letecka spol neodpovida byl pres pul strany A4. Takze vlastne odpovidali pouze za obleceni. Letiste Praha – Ruzyn tvrdi, ze neni mozne nechat klienta 6mesicu bez jakkekoli nahrady. Dekuji za odpovedi

• #33387 Reply

Beruška Pav

Já se hrozně moc omlovám. Nepíšu vůbec k tématu. Ale hledám kamarádku Která se jmenovala stejne jako vy. A tak jsem se chtěla zeptat,jestli to nejste vy? Ona byla od Ostravy, tuším někde Šenov a teď bude mít 24 let. Byly jsme spolu v tatrach. Máme narozeniny ve stejný den. Tak kdyby jste to byla vy. Tak prosím napište. EMAIL: be-rus-ka@seznam.cz MOBIL: 7.3.2./9.6.2.7.4.1

Dekuji. Marie

• #33388 Reply

Mgr. Oldřich Topka

Dobrý den, leteckou společnost je třeba urgovat, ztráty zavazadel nejsou neobvyklé, řeší se jich značné množství. Potíž je v tom, že společnost za ztrátu odpovídá, na druhé straně je velmi složité prokázat, co bylo v zavazadle a co ne a jaká je tedy výše požadované náhrady. Takže kontaktujte znovu společnost a trvejte na dořešení záležitosti. Pokud se však ani pak nedočkáte nějakého výsledku, jediná instituce, která může věc rozhodnout je soud. A to také nebude nic rychlého.

Odpověď na téma: ztrata kufru
Informace o uživateli: